KONST / Litografier / Litografi 14332094
nr 1433 2094
Sven Lidberg
(1929-2009), Sverige
Litografi, Signerad. PT. Bildmått: 45x38, yttermått inklusive ram: 64x52 cm
Sven Lidberg, svensk målare född 1929 i Stockholm, död 2009.
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 22 november 2021
kl 19:53:20
700 kr
22 nov
Sven Lidberg
Läs mer om Sven Lidberg